İçeriğe geç

Almanya bu olayı konuşuyor: Türk jet sosyetesi birbirine girdi

Kategori: Dünya

Almanya’da Türk sosyetesi birbirine girdi… Olayın içinde şantaj, tehdit, gözdağı, mahkeme ve İsmail YK bile var…

Almanya’da kendine ait bir blogu olan ve Instagram’la birlikte Snapchat’te 450.000 aşkın takipçisi olan Medine ile Düsseldorf’ta yaşayan estetik cerrah Dr. Murat Dağdelen arasında yaşanan tartışma kısa sürede alevlendi ve Alman basınında gündeme geldi.

Sosyal medya fenomeni olan Medina, bu süreçte bebeğini düşürdüğünü iddia etti.

Sosyal medya fenomeni olan Medina, bu süreçte bebeğini düşürdüğünü iddia etti.

Her şey Dr. Dağdelen’e sık sık tedavi olmaya giden Medine’nin bir gün “Ben senin tanıtımını yaptım. 100 bin euro vermezsen, haysiyet cellatlığını yapar, bütün ününü söndürürüm” diyerek şantaj yapmasıyla başladı. Doktor Dağdelen’in iddiasına göre Medine K., “Benim sayemde milyonlar kazandın. Seni ben dünyaya tanıttım. Senin piyasada ismini bitiririm” benzeri tehditlerde bulundu ve ayrıca kötü bir ameliyat yaptığının iddia edileceğini, hatta cinsel tacizle suçlayacağını ve 100 bin Euro istediğini öne sürdü.

Medina, ses kaydının yayınlanmasının ardından yasal süreç başlattı.

Medina, ses kaydının yayınlanmasının ardından yasal süreç başlattı.

Oberhausen’de yaşanan olayların ardından yargıya başvuran Dağdelen beklediğini alamadı. Bununla ilgili dava 10 Ekim’de görüldü ancak mahkeme, yeterli delil bulunmadığına hükmederek Medine A.’ya ceza vermedi. Duruşmadan sonra Medine A. gözyaşlarına boğuldu ve, „Sadece şu an için şanslı olduğumu söyleyebilirim. Bu olaylar yüzünden bebeğimi kaybettim“ diye konuştu.

Doktorun kuzeni olan şarkıcı, Medine'nin tehdidine tanık olduğunu söyledi.

Doktorun kuzeni olan şarkıcı, Medine’nin tehdidine tanık olduğunu söyledi.

İSMAİL YK’NIN KANKASINDAN SES KAYDI ÇIKTI

Tartışmalar sürerken, Dağdelen’in evinin önünde park ettiği Maserati marka otomobili yakıldı.

Ancak olayı bu mahkeme kararı da bitirmedi. Doktorun kuzeni olan, Mr. Jade diye bilinen ve İsmail YK ile düet yaparak ‘Welcome to Turkey” adlı şarkısı ile ünlenen Özkan Şen devreye girdi. Şen, Medine’nin, “Ben bu adamı bitiririm. Onun sıfıra indiririm” şeklindeki sözlerinin yer aldığı bant kaydını yayınladı. Medine’nin, Dağdelen’in kendisi sayesinde milyonlar kazandığını söylediğini de vurguladı.

Doktor, Medine'nin Maserati marka aracını yaktığını iddia etti.

Doktor, Medine’nin Maserati marka aracını yaktığını iddia etti.

BU SEFER SUÇ DUYURUSU MEDİNE’DEN

Buna manken Medine‘nin cevabı gecikmedi. Bant kaydı ile ilgili suç duyurusunda bulundu ve avukatına da dava için yetki verdi. Bu şekilde, izin alınmadan bir bant kaydının yayınlanmasının suç olduğu biliniyor. Almanya’daki Türk jet sosyetesinin kavgasının nasıl biteceği ise henüz bilinmiyor.

._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #DBDBDB; border-radius: 10px; display: flex; padding: 4px; align-items: center; margin: 30px 0; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Merakla beklenen Yılmaz Özdil’in son kitabı “Mustafa Kemal” Plus abonelerine hediye.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir