İçeriğe geç

Beyoğlu’nda 6 adrese baskın! Çıkanlar şoke etti

Kategori: Gündem

Beyoğlu’nda, İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı  Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, özel harekat polislerinin de desteğiyle, önceden belirlenen 2’si mesken 6 adrese eş zamanlı baskın düzenledi. Baskında, Eros adlı narkotik köpeğinin yardımıyla bonzai denilen uyuşturucu madde bulundu.

İLGİLİ HABERİstanbul'da polis operasyonunda 321 bin lira ceza kesildiİstanbul'da polis operasyonunda 321 bin lira ceza kesildi

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Kaptanpaşa Mahallesi’nde, uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyon gerçekleştirdi. Önceden belirlenen iki meskene yönelik eş zamanlı düzenlenen baskında, içeriden açan olmayınca kapılar koçbaşıyla kırıldı.

Özel harekat polisinin de destek verdiği baskın sonunda, her iki meskende de yapılan aramalarda herhangi bir uyuşturucu madde bulunamadı.

Metruk bina ve parklarda Eros adlı narkotik köpeğinin yardımıyla yapılan aramalarda ise bonzai denilen uyuşturucu madde bulundu.

Polis ayrıca, kıraathane ve sokaklarda, şüpheli görülen kişiler üzerinde de arama yaptı.

İLGİLİ HABERİstanbul'daki terör operasyonuİstanbul'daki terör operasyonu

KREDİ KARTI KOPYALAMA DÜZENEKLERİ BULUNDU

Yapılan aramalarda ekipler, bir dairede çok sayıda kredi kartı kopyalama cihazı ele geçirdi. ATM’lere koyarak vatandaşların kredi kartlarını bu şekilde kopyaladıkları ileri sürülen şüphelilerin, torbacılığın yanı sıra kredi kartı bilgileri çaldıkları iddia edildi. Ele geçirilen düzenekler, incelenmek üzere Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne gönderildi.  DHA

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir