İçeriğe geç

Fortnite oyuncuları, Rift kelebeğinden ilham alan kozmetikler yaptı!

Kategori: Diğer Sporlar

Fortnite’ın küp patlaması, geçtiğimiz gün sadece bir kez yaşanacak bir canlı olay olarak oldukça ilgi çekmişti. Karakterler, sinematik esnasında hareket eden bir portal rift’inin adeta bir kelebek gibi kanat çırpmasını oldukça sevmişti. Rift Kelebeği oyuncunun parmağına konarak onları haritaya geri ışınlarken, sinematik ve kelebekle olan an da sona eriyordu.

Ancak bazı oyuncular sadece bununla yetinmedi.

Reddit kullanıcıları Noblebatterfly ve Omancer, oyun içinde bir Rift Kelebeği kozmetiği nasıl görünebilir sorusunun cevabını verdi. Noblebatterfly kozmetik için konsept tasarımını oluştururken, Omancer de oyun içinde nasıl görünebileceğini tasarladı.

Noblebatterfly’ın oluşturduğu konsept tasarım “Incarnation of Kevin” (Kevin’in Vücut Bulmuş Hali) adını taşıyor ve karakterin vücudunda bazı sembol ve simgeler barındırıyor.

Rift Kelebeği, küp patlamasından sonra oyuncuların geçiş yaptığı diğer bir boyutta onları karşılamıştı. Bu, oyuncuların bir rift’i ilk defa canlı bir obje olarak davrandığını gördükleri an oldu. Rift, oyun içinde oyuncuları gökyüzüne ışınlayan statik bir araç olarak yer almaktaydı.

Hala Rift Kelebeğinin tam olarak ne olduğu veya tekrar görünüp görünmeyeceği bilinmiyor. Etkinliğin sona ermesiyle beraber, Rift’lerin etrafında yeni bir hareketlilik yok. Oyuncular, bu sinematiğin yeni bir Fortnite hikayesi mi yoksa Rift Kelebeği ile alakalı kısa bir anı mı olup olmadığını öğrenmek için biraz daha beklemeliler.

http://karikocagaming.com/

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir