İçeriğe geç

Muhterem Nur: ‘Ne olmuş Müslüm bana bir iki tokat atmışsa?’

Kategori: Magazin

Beyaz perdede rekor üstüne rekor kıran Müslüm filmiyle ilgili açıklamalarıyla dikkat çeken Müslüm Gürses’in hayat arkadaşı Muhterem Nur Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa’ programına katıldı.

İşte Muhterem Nur’un açıklamalarından satır başları:

“Müslüm’e ait her şeyi özlüyorum. Her zaman evin içindeymiş gibi hissediyorum, sadece sessini duyamıyorum. Aklıma onun mutfakta yanıma sokuluşları geliyor.”

“Eline bağlamasını alıp geliyordu, “Hadi, hadi başla; ‘Şu Dağlarda Kar Olsaydım’ı söyle” derdi. Ben de söylerdim. Bütün apartmana konser verirdik, mutfaktan.”

“Anlatamayacağım kadar iyi bir insandı. Aramızda ne kıskançlık yüzünden kavga geçti, ne de ayrılmayı düşündük. 33 sene birbirimizi çok iyi anladık. Çünkü birbirimize arkadaş, karı-koca, anne-baba oluyorduk.”

‘SUSMASINI BİLDİM’

Muhterem Nur, Müslüm Gürses’in şiddet uyguladığı iddialarına, “Her kafadan bir ses çıkıyor. Elbette ki karı-koca arasında oluyor. İlk zamanlar olmadı mı, oldu. Ama onu idare edecek kişi bendim. Her şeyine tahammüll ettim. O bana karşı değişik tavır takındığı zaman ben susmasını bildim.”

“Bana ne olacak bir tokat atmış, iki tokat atmış… Hiç önemi bile yok. Ben 5 dakika sonra ‘Müslümcüğüm ben sana bir çay yapayım mı?’ dediğimde ‘Hadi hayatım yap içelim’ diyordu.”

“‘Keşke sağ olsaydı da başka bir kadına gitseydi’ Evet, ben böyle bir açıklama yaptım. Çünkü sağ olsaydı hayatını yaşayacaktı. Belli söylediklerim çok acı olabilir ama ayrılan insanlar deli gibi severken birbirilerini unutabiliyorlar.”

‘DÜŞMANLAR ÖLSÜN’

“Mühim olan şey hayatta olmasıydı, bu kadar insan onu seviyor. Ben gideceğim diye evin bütün radyatörlerini değiştirdim, bakımını yaptım. Onu bir gün karşıma aldım, ‘Müslümcüğüm, bak ben rahatsızım aniden gidebilirim ama haftasına sen bir kadın al, iyi veya kötü evlen’ dedim. Bana ‘Sen deli misin böyle şeyler düşünüyorsun? Niye sen öleceksin, düşmanlar ölsün…’”

‘SEN ÖLECEĞİNE BEN ÖLEYİM’

“Ben yine de ona ‘bana hakkını helal et, çok hakkın geçti’ dedim. ‘Helal olsun da neden sen öleceksin, sen öleceğine ben öleyim’ dedi.”

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir